پاورپوینت با موضوع اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی

مطالب دیگر:
📖ادبیات نظری تحقیق صنعت داو سازی ،مشتری و بازاریابی و کیفیت (فصل دوم پایان نامه)📖ادبیات نظری و پیشینه تحقیق صنعت و توسعه صنعتی (فصل دوم پایان نامه)📖ادبیات نظری و پیشینه تحقیق ضرورت و اهمیت تعلیم و تربیت اسلامی (فصل دوم پایان نامه)📖ادبیات نظری و پیشینه تحقیق ضرورتهای پوشش و حجاب اسلامی (فصل دوم پایان نامه)📖ادبیات نظری و پیشینه تحقیق طرح واره های ناسازگار اولیه (فصل دوم )📖ادبیات نظری و پیشینه تحقیق مفهوم هیجان و طرحواره هیجانی (فصل دوم )📖ادبیات نظری و پیشینه تحقیق ظرفیت سنجی یا مدیریت ظرفیت (فصل دوم پایان نامه)📖ادبیات نظری و پیشینه تحقیق مفاهیم و کاربردهای عدالت سازمانی (فصل دوم )📖ادبیات نظری و پیشینه تحقیق ابعاد و نظريه های عدالت سازماني (فصل دوم پایان نامه)📖ادبیات نظری و پیشینه تحقیق تعریف ودیدگاههای تعارض نقش (فصل دوم پایان نامه)📖دانلود پاورپوینت در مورد روش های پیشرفته ساختمان سازی با نی📖دانلود پاورپوینت بررسی Arc GIS📖پاورپوینت مصالح ساختمانی یوبوت(u-boot)📖پاورپوینت مجموعه ورزشی کوثر شیراز📖پاورپوینت یخچال کویری📖پاورپوینت روش تعيين انبساط سيمان (سلامت سيمان)📖پاورپوینت ضریب طول موثر ستونها📖پاورپوینت درمود شربتها ی قندی📖پاورپوینت درمورد شیمی الی وعطرها📖پاورپوینت درمورد شيمي دارويي
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پاورپوینت با موضوع اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی را مشاهده می نمایید.
پاورپوینت اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی تحقیق اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی مقاله اختلالات تجمعی ناشی از ترومای ?
جزییات بیشتر+دانلود

دانلود پاورپوینت با موضوع اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی، در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تعریف NIOSH در مورد (CTD)

عوامل مستعدکننده CTD

علل احتمالی افزایش شیوع CTD در سالهای اخیر

اختلالات دست و بازو

اختلالات زردپی

تاندونیت (التهاب ـ تاندون)

تنوساینویت (التهاب تاندون و غلاف آن)

بیماری دکوئروین

بیماری انگشت ماشهای

کیست گانگلیونی

التهاب اپیکوندیل خارجی

التهاب اپیکوندیل میانی

التهاب تاندونهای شانه

اختلات عصبی سندرم ( نشانگان ) تونل کارپ

اختلات عصبی عروقی

سندرم ارتعاش

سندرم کارپال تانل

علائم بالینی

قسمتی از متن:

CTS شایعترین نوروپاتی فشاری در اندام فوقانی و تمام سیستم اعصاب محیطی می باشد. علائم ممکن است به صورت اختلالات حسی حرکتی خود را نشان دهد. شایعترین شکایت بیماران مبتلا به اختلال حسی در مسیر عصب مویان در دست است. علائم اغلب در یک دست مشاهده می شود؛ بیماران از سوزش سنگین، کرخی در سر انگشت اول شکایت دارد و تصور می کند دستش ورم کرده است که البته این حالت در معاینه تائید نمیشود؛ از نظر آماری بیشتر بیماران از اختلال حسی در انگشت دوم و سوم شاکی هستند . علائم محدوده مشخص در شب ظاهر می شود . شبها بعد از این که 1 تا 2 ساعت از شروع خواب می گذرد بیمار با درد سوزش و کرخی در دست از خواب بیدار می شود و نا خود آگاه شروع به تکان دادن و مالش دست می کند تا این که علائم کاهش می یابد. علت این موضوع چندان مشخص نیست ولی عده ای آن را به وضعیت قرار گرفتن دست هنگام خوابیدن نسبت می دهند .

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی " می باشد که در حجم 27 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت گردیده است و قالب آن را نیز به دلخواه می توان تغییر داد.


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود