پاورپوینت با موضوع اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی

مطالب دیگر:
پاورپوینت اصول کلی اناتومیپاورپوینت افزایش وزن و چاقیپاورپوینت بافت پوستپاورپوینت داروهای ضد سرفهپاورپوینت داروهای موثر برقلب و عروقپاورپوینت در مورد پوستپاورپوینت دیابت و بارداریپاورپوینت مراقبت های پرستاری در زخم های فشاریپاورپوینت مسکن ها وضد التهابپاورپوینت مصرف منطقي داروها اشكال دارويي و روش استفاده از آنهاپاورپوینت هپاتیت های ویروسیپاورپوینت پاورپوینت احیا قلبی مغزی ریویپاورپوینت چگونه بیماران بدحال را ارزیابی کنیم؟پاورپوینت کارگاه آموزشی احیا پایه در کودکان PBLSپاورپوینت کتو اسیدوز دیابتیپاورپوينت با عنوان آزمایش کامل ادرارپاورپوینت آسیب شناسی آسیب های شایع در مچ پا پیشگیری و درمانپاورپوینت آشنایی با پرونده بیمار و نحوه شرح حال گیری و اصول آنپاورپوینت آشنایی باکلیات ومبانی نجاتپاورپوینت ارزیابی تغذیه ای کودکان و نوجوانان بستری در بیمارستان
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پاورپوینت با موضوع اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی را مشاهده می نمایید.
پاورپوینت اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی تحقیق اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی مقاله اختلالات تجمعی ناشی از ترومای ?
جزییات بیشتر+دانلود

دانلود پاورپوینت با موضوع اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی، در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تعریف NIOSH در مورد (CTD)

عوامل مستعدکننده CTD

علل احتمالی افزایش شیوع CTD در سالهای اخیر

اختلالات دست و بازو

اختلالات زردپی

تاندونیت (التهاب ـ تاندون)

تنوساینویت (التهاب تاندون و غلاف آن)

بیماری دکوئروین

بیماری انگشت ماشهای

کیست گانگلیونی

التهاب اپیکوندیل خارجی

التهاب اپیکوندیل میانی

التهاب تاندونهای شانه

اختلات عصبی سندرم ( نشانگان ) تونل کارپ

اختلات عصبی عروقی

سندرم ارتعاش

سندرم کارپال تانل

علائم بالینی

قسمتی از متن:

CTS شایعترین نوروپاتی فشاری در اندام فوقانی و تمام سیستم اعصاب محیطی می باشد. علائم ممکن است به صورت اختلالات حسی حرکتی خود را نشان دهد. شایعترین شکایت بیماران مبتلا به اختلال حسی در مسیر عصب مویان در دست است. علائم اغلب در یک دست مشاهده می شود؛ بیماران از سوزش سنگین، کرخی در سر انگشت اول شکایت دارد و تصور می کند دستش ورم کرده است که البته این حالت در معاینه تائید نمیشود؛ از نظر آماری بیشتر بیماران از اختلال حسی در انگشت دوم و سوم شاکی هستند . علائم محدوده مشخص در شب ظاهر می شود . شبها بعد از این که 1 تا 2 ساعت از شروع خواب می گذرد بیمار با درد سوزش و کرخی در دست از خواب بیدار می شود و نا خود آگاه شروع به تکان دادن و مالش دست می کند تا این که علائم کاهش می یابد. علت این موضوع چندان مشخص نیست ولی عده ای آن را به وضعیت قرار گرفتن دست هنگام خوابیدن نسبت می دهند .

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی " می باشد که در حجم 27 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت گردیده است و قالب آن را نیز به دلخواه می توان تغییر داد.


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود